Jak nakupovat

  • Telefonicky
  • Emailem
  • Formou SMS zprávy
  • Pomocí eshopu - těchto stránek

Kontakt

TIP: U nás zakoupené zboží si, můžete (jste-li plátci DPH) vložit do nákladů, snížit si základ daně a ušetřit 21% na DPH. Na fakturu není nutno uvádět přímo název konkrétní položky, ale například: Dodatečné osvětlení automobilu, Výstražná signalizace...

Doprava

Osobně
osobní předání
(zdarma)
PPL Express
PPL Express
(165 Kč)
Messenger (Praha)
messenger (Praha)
(249 Kč)

Ceny jsou uvedeny včetně DPH, někde bez DPH - vždy uvedeno, balné neúčtujeme.


Způsoby platby

Hotově
hotově
Dobírkou
dobírkou
Bankovním převodem
bankovním převodem


Obchodní podmínky

  • V souladu se zákonem č. 367/2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedených podmínek: Vrácené zboží nesmí být použité, musí být nepoškozené a musí být kompletní (včetně příslušenství, návodu atd.). Pro případnou reklamaci, nebo odstoupení od kupní smlouvy doporučujeme uschovat doklad o nabytí zboží.

  • Na zakoupené zboží nabízíme standardní záruku v délce 24 měsíců od zakoupení zboží a to jak pro soukromé osoby, tak i pro firemní zákazníky.

  • Dodatek k obchodním podmínkám.

Pro dealery

Jste firma, jednotlivec, nebo například obchod s autotuningovými díly...

...a zamýšlíte nákup více než tří kusů u kterékoli z nabízených položek? Poptejte se na možnost množstevních slev a přístup do dealerské sekce.

Jsme také výhradním distributorem
laserových rušiček AntiLaser,
detektorů Beltronics
a Escort pro ČR

a dlouhodobě také největším prodejcem radarových detektorů a ostatního příslušenství v ČR. Odhadem cca 80% prodaných detektorů pochází právě od nás. Nabízíme zajímavé velkoobchodní podmínky pro další prodejce a dealery. Samozřejmostí je také marketingová podpora formou tiskovin a dalších materiálů určených k osvětě a propagaci vašeho prodeje. V neposlední řadě nabízíme také kompletní technickou podporu včetně možnosti zapůjčení laserových pistolí, otestování funkčnosti radarových detektorů a jsme zároveň technickou podporou a servisním místem pro produkty značek Beltronic a AntiLaser. Chcete-li se stát prodejcem nejlepších dostupných produktů v oboru, správně fungujících v ČR, kontaktujte nás.

Podrobnějsí informace viz. kontakt.

PROČ MAJÁKY OD NÁS?

KONTAKT

AntiRadary.NET s.r.o.
Radčina 497/22
161 00 Praha 6
obchod@led-majaky-na-auta.cz

tel: +420 731 800 400

- MAPA ZDE -